wszystko do domu / farby / zmywalne

Farby zmywalne

Wśród wszystkich produktów służących do pokrywania ścian na szczególne uznanie zasługują farby zmywalne. Jeżeli musiałaś dotychczas malować ściany co pół roku, bo Twoja farba brudziła się w zastraszającym tempie, koniec tego. Wybór farb zmywalnych, z których poza tłuszczem zmyjemy wszystko, jest trafieniem w dziesiątkę. Farby zmywalne dobrej firmy zostawiają na ścianach powłokę podobną w dotyku do emalii, jednak zupełnie niewidoczną dla oka.

Dzięki farbom zmywalnym na bieżąco można wyczyścić wszystkie powstałe zabrudzenia, co wcześniej nie było możliwe. Za pomocą mokrej ściereczki usuniemy zarówno mniejsze zbrudzenia typu ołówkowy rysunek naszego malucha jaj również plamę z wylanego soku pomidorowego. Jeżeli w szybkim czasie będzie interweniować usunięcie plamy jest niemalże pewne. Dawniej w celu dłuższego zachowania świeżości ścian, właściciele mieszkań i rodzice małych dzieci tapetowali mieszkania wzorzystymi tapetami, na których zabrudzenia nie rzucały się w oczy.

Jeżeli chodzi o dzieci i bardzo fascynujące zajęcie, wśród zmywalnych farb istnieje również tzw. farba tablicowa. Jest czarna a dziecko do woli może na niej rysować kredą.


Polityka Prywatnosci | Zmywalne