wszystko do domu / stolarka okienna / okna obrotowe

Okna obrotowe

Są w domu miejsca, w których światło zewnętrzne jest niezbędne. Ale co wtedy, gry nie można w nich zainstalować tradycyjnych okien? Doskonałym rozwiązaniem będą okna obrotowe. Okna takie nie są dużym wydatkiem. Są za to dużą wygodą i ułatwieniem.

Okna obrotowe to same plusy. Zainstalowane w trudno dostępnych miejscach np. na dachu, sprawią, że ich użytkowanie i czyszczenie nie będzie problemem. Skrzydła okien obrotowych zmieniają kąt o 180°. Sprawia to, że zewnętrzną część okna znajduje się wewnątrz pomieszczenia. Bez wychodzenia na dach i innych trudności można takie okno umyć.

Okna obrotowe to również większa widoczność. Specjalne profile okienne oraz łożyska pozwalają na takie ustawienia i montowanie okien, że światłem dziennym może być oświetlona powierzchnia ok. 5 m2.

Obrotowe okna to również komfort wietrzenia pomieszczeń. Doskonałe wykorzystanie praw termodynamiki sprawia, że niezależnie od kubatury pomieszczenia, dzięki oknom obrotowym będzie ono dobrze wietrzone.Polityka Prywatnosci | Okna obrotowe